- HAMA

Настолен микрофон за отлично качество на записа и чисто възпроизвеждане на глас, при предаване на реч и песен
Ергономичната форма, удобен за ръката
Стабилен статив с регулируем наклон
Подходящ за всички персонални компютри и лаптопи
Свързване с 3,5 мм жак
2,5-метров кабел гарантира достатъчна свобода при движение, на бюрото, работната станция и при заснемане на видео
Настолен микрофон за отлично качество на записа и чисто възпроизвеждане на глас, при предаване на реч и песен
Ергономичната форма, удобен за ръката
Стабилен статив с регулируем наклон
Подходящ за всички персонални компютри и лаптопи
Свързване с 3,5 мм жак
2,5-метров кабел гарантира достатъчна свобода при движение, на бюрото, работната станция и при заснемане на видео
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Честотен диапазон | 50 Hz - 16 kHz |
| Дължина кабел | 2.5 м |
| Импеданс | 2.2 kΩ |
| Звуков сигнал | Глас |
| Чувствителност | -30 dB |
| Употреба | Домашна употреба |
| Свързване | С кабел |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Предназначен за | Конференция |
| Предназначен за | Онлайн разговори |
| Цвят | Черен |
| Дължина кабел | 2.5 м |
| Цвят | Черен |
| Звуков сигнал | Глас |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Употреба | Домашна употреба |
| Честотен диапазон | 50 Hz - 16 kHz |
| Предназначен за | Конференция |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Предназначен за | Онлайн разговори |
| Импеданс | 2.2 kΩ |
| Чувствителност | -30 dB |
| Тегло | 0.24кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Връзка | USB |
| Посоченост | Кардиоиден |
| Честотен обхват | 100–10,000 Hz |
| Приложение | Стрийминг/Подкаст |
| Приложение | Гейминг |
| Фантомно захранване | Не изисква |
| Чувствителност (dB) | -58 dB |
| Безжичен | Не |
| Включена стойка | Да |
| Поп филтър | Не |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Тегло | 0.24кг |
Настолен микрофон HAMA MIC-P35 Allround (139905)
Уловете чист, естествен звук за видео разговори, подкасти и гласови записи с HAMA MIC-P35 Allround. Този универсален USB микрофон предлага лесна plug-and-play връзка и кардиоидна насоченост, която фокусира върху гласа ви, като намалява фоновия шум.
Ключови Предимства
- Plug & Play USB връзка — Без нужда от драйвери; работи веднага с PC, Mac и лаптопи.
- Кардиоидна насоченост — Улавя звук отпред, намалявайки нежелания околен шум за по-чисти записи.
- Регулируема стойка — Гъвкава „гушия“ ви позволява да позиционирате микрофона точно там, където ви трябва.
- Вграден бутон за заглушаване — Бързо заглушаване на микрофона за поверителност по време на разговори или записи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Връзка | USB |
| Посоченост | Кардиоиден |
| Честотен обхват | 100–10,000 Hz |
| Чувствителност | -58 dB |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
Какво има в кутията
- Микрофон HAMA MIC-P35 Allround
- USB кабел (прикрепен)
- Регулируема стойка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







